EUR

  Výroba luxusného osvetlenia

 

Sme výrobcovia luxusných moderných svietidiel, ktoré si môžete zakúpiť v našom internetovom obchode. Kompletná výroba svietidiel prebieha čisto v našej réžii - od návrhu dizajnu, vývoja, technického riešenia, cez kovovýrobu až po finálnu kompletizáciu. Pri výrobe sklených komponentov spolupracujeme s uznávanými sklárskymi majstrami. Práve ručne fúkané sklo a kvalitná nerezová oceľ je základným stavebným prvkom celej našej línie svietidiel. Okrem dizajnovej stránky kladieme dôraz na kvalitné detailné prepracovanie i na kvalitu osvetlenia. Z toho titulu sme vyvinuli vlastné dizajnové svetelné zdroje.   


Spolupráca s architektmi a dizajnérmi

 

Našim hlavným zameraním je vytvárať nádherné sklené inštalácie navrhnuté priamo do priestoru zákazníka. V projektoch aktívne podporujeme dizajnérovu predstavivosť a invenciu. S našou technickou podporou a skúsenosťami sa Vaše dizajnérske sny stanú skutočnosťou.  Dodávka profesionálneho LED osvetlenia


Okrem vlastnej línie svietidiel dodávame i profesionálne LED produkty. Zabezpečíme osvetlenie celého Vášho domova, od dizajnových kúskov až po technické riešenia. Zameriavame sa i na osvetlenie kancelárskych priestorov, hotelov, reštaurácií, welness,  priemyselných hál, parkov, záhrad a mnohých ďalších.

 

  Komplexné služby


Zabezpečujeme návrh osvetlenia ale i profesionálnu montáž. Vieme poskytnúť 3D vizualizácie celého Vášho priestoru a v ňom osadených svietidiel. Všetky nami vyrábané svietidlá máme k dispozícii v podobe 3D modelov.  Na vyžiadanie poskytneme projektantom 3D modely, ktoré jednoducho vložia do nimi navrhnutých interiérov i exteriérov. Dosiahnete tak reálny pohľad na Vaše svetelné riešenie.